Tooted ja teenused

Pehme mööbli restaureerimine

Kasutame oma töös autentseid restaureerimismaterjale ja töövõtteid. Vanas mööblis kasutame püstvedrusid, mis asetsevad sadulavööl ja on seotud õige sidumisnööriga. Vedrud on kaetud kotiriidega ning selle peale tuleb meriheina polster. Enne katteriide panekut kaetakse polster puuvillase või linase vatiiniga.

Pehme mööbli parandamine

Kui ilmneb, et mööbliese ei vaja täielikku kapitaalremonti, teostame ka lihtsamaid parandustöid. Selle alla lähevad näiteks porolooni ja/või katteriide vahetus, mis annavad mööblile väga ilusa ja uue ilme ning mugavuse.

Pehme mööbli valmistamine

Valmistame erinevat pehmet mööblit vastavalt kliendi soovidele. Olgu selleks diivan, kuśett, baaripukid, tumbad…
Lisaks sellele on võimalik tellida meriheina polstriga madratseid, milles kasutatakse 100% naturaalseid materjale. Madratsite eluiga on väga pikk (kuni 50 aastat).

Auto sisude valmistamine

Kasutame autosisude valmistamisel vastavalt kliendi soovidele kas ainult naturaalset nahka, naturaalset nahka kombineerituna kunstnahaga või tekstiilmaterjale. On võimalik muuta ka auto istmete lõikeid, mis teevad sõiduki salongi välimuse ja mugavuse värskemaks ja uhkemaks.

Auto istmekatete valmistamine

Valmistame ilusaid ja praktilisi istmekatteid, mida on kerge pesta ja lihtne paigaldada.

Interjööride uuendamine

Suuremate objektide pehme mööbli värskendamine uue pehmenduse ja katteriidega. Kasutame materjale, mis on väga vastupidavad ja kulumiskindlad.Ants Herodes
Vigurtigu OÜ
Metsamajandi tee 4-6
Iira küla
Rapla vald 79517

Töökoda
Kauba 2, Rapla
Tel: 56 242 131
+372 560 6951 (English)
ants.herodes@vigurtigu.ee